Deel deze pagina

Onderwijzend personeel

 Mariam Avetyan

Mariam Avetyan: piano

 

mariam.avetyan@academie.londerzeel.be

 

 

foto Kris Binon
 
Kris Binon: koper

 

kris.binon@academie.londerzeel.be

 

 

foto Jan Bontinck 
Jan Bontinck: cello-initiatie - cello - groepsmusiceren 

 

jan.bontinck@academie.londerzeel.be

 

  

foto Stéphania Casneuf

 

Stéphania Casneuf: zang musical/muziektheater

 

stéphania.casneuf@academie.londerzeel.be

 

 

foto Daniel Dekens

 

Daniel Dekens: gitaar - groepsmusiceren - groepsmusiceren vocaal musical/muziektheater

 

daniel.dekens@academie.londerzeel.be

 

 

Virginie Delannoy

 
Virginie Delannoy: piano

 

virginie.delannoy@academie.londerzeel.be

 
 
foto Kris De Witte
 
Kris De Witte: piano - pianobegeleider

 

kris.dewitte@academie.londerzeel.be

 

 

foto Joost D'hont
 
Joost D'hont: orgel - begeleidingspraktijk orgel en/of piano

 

 joost.dhont@academie.londerzeel.be

 

 

Aleksandar Dimitrijevic 
Aleksandar Dimitrijevic: zang - zanginitiatie - groepsmusiceren vocaal

 

aleksandar.dimitrijevic@academie.londerzeel.be

 

 

foto Vigdis Hansa Elst
 
 Vigdis Hansa Elst: muzieklabo

vigdis.elst@academie.londerzeel.be

 

 

 

foto Bieke Galleyn 
Bieke Galleyn: piano - piano-initiatie - groepsmusiceren

 

bieke.galleyn@academie.londerzeel.be

 

 

Harmen Goossens
 
Harmen Goossens: muzieklabo

harmen.goossens@academie.londerzeel.be

 

 Nele Goossens
Nele Goossens: dramastudio - woordstudio - dramalab- verteltheater - stemregie - theater
- theater maken - tekst schrijven en -vertolken (kleinkunst)

nele.goossens@academie.londerzeel.be

 

 

foto Patrizia Hardt
 
Patrizia Hardt: muziekatelier

 

patrizia.hardt@academie.londerzeel.be

 

 

foto Annelies Heyvaert
 
Annelies Heyvaert: domeinoverschrijdende muziek- en woordinitiatie (praten & kwaken) - dwarsfluit - dwarsfluitinitiatie - groepsmusiceren dwarsfluit

annelies.heyvaert@academie.londerzeel.be

 

 

foto Peter Himpe
 
Peter Himpe: klarinetinitatie - klarinet - groepsmusiceren - muzieklabo volwassenen
muziektheorie - muziekgeschiedenis - compositie 

peter.himpe@academie.londerzeel.be

 

 

foto Leen Indigne

 
Leen Indigne: dwarsfluit - groepsmusiceren

 

leen.indigne@academie.londerzeel.be 

 

 

foto Sofie Lagrou
 
Sofie Lagrou: muziekatelier

 

sofie.lagrou@academie.londerzeel.be

 

 

foto Ilse Lamberts
 
Ilse Lamberts: vioolinitiatie - viool - groepsmusiceren

 

ilse.lambertsvanassche@academie.londerzeel.be

 

 

foto Pieter Lenaerts

 
Pieter Lenaerts: contrabas

 

pieter.lenaerts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tom Maes
 
Tom Maes: slagwerkinitiatie - slagwerk - groepsmusiceren

 

tom.maes@academie.londerzeel.be

 

 

foto Luk Moens
 
Luk Moens: dansinitiatie - danslab jazzdans 

 

luk.moens@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tom Ouderits
 
Tom Ouderits: slagwerkinitiatie - slagwerk 

 

tom.ouderits@academie.londerzeel.be

 

 

foto Kristine Perpête
 
Kristine Perpête: dansinitiatie - danslab - danslab klassieke dans - danslab hedendaagse dans - atelier musical/muziektheater - project dans musical/muziektheater

kristine.perpete@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tessy Plettinck
 
Tessy Plettinck: woordatelier - dramalab - woordstudio - verteltheater - stemregie - theater

 

tessy.plettinck@academie.londerzeel.be

 

 

foto Marleen Quix
 
Marleen Quix: piano

 

marleen.quix@academie.londerzeel.be

 

Karlijn Robberechts
 
Karlijn Robberechts: muziekatelier

karlijn.robberechts@academie.londerzeel.be

 

foto Sarissa Rombouts
 
Sarissa Rombouts: saxofooninitiatie - saxofoon - groepsmusiceren

 

sarissa.rombouts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Elisabeth Schollaert
 
Elisabeth Schollaert: hobo- en blokfluitinitiatie - hobo - blokfluit - groepsmusiceren

 

elisabeth.schollaert@academie.londerzeel.be

 

foto Anne Somers

 
Anne Somers: dramastudio - woordstudio - dramalab - theater

 

anne.somers@academie.londerzeel.be

 

foto Fenne Toorman 
Fenne Toorman: danslab - danslab klassieke dans - danslab hedendaagse dans

 

fenne.toorman@academie.londerzeel.be

 

Cézanne Vande Voorde
 
Cézanne Van de Voorde: muziekatelier volwassenen

cezanne.vandevoorde@academie.londerzeel.be

 

foto Nathan Vanden Bulcke
 
Nathan Vanden Bulcke: piano - begeleidingspraktijk - pianobegeleider
 

nathan.vandenbulcke@academie.londerzeel.be

 

 

foto Brecht Vandenbogaerde

 
Brecht Vandenbogaerde: koper

 

brecht.vandenbogaerde@academie.londerzeel.be 

 

 

foto Jelle Vastershaeghe

 

Jelle Vastershaeghe: piano - begeleidingspraktijk

 

jelle.vastershaeghe@academie.londerzeel.be

 

 

foto Greetje Van Sanden 
Greetje Van Sanden: gitaar - groepsmusiceren

 

greetje.vansanden@academie.londerzeel.be

 

 

foto Erna Verbist 
Erna Verbist: piano

 

erna.verbist@academie.londerzeel.be

 

 

foto Dries Verheyen

 
Dries Verheyen: gitaar 

 

dries.verheyen@academie.londerzeel.be

 

 

foto Jonas Violet 
Jonas Violet: koperinitiatie - koper - groepsmusiceren

 

 jonas.violet@academie.londerzeel.be