Deel deze pagina

Onderwijzend personeel

 

foto Kris Binon 
Kris Binon: koper - groepsmusiceren

 

kris.binon@academie.londerzeel.be

 

 

foto Jan Bontinck 
Jan Bontinck: cello-initiatie - cello - groepsmusiceren 

 

jan.bontinck@academie.londerzeel.be

 

 

 foto Thomas Boodts 
Thomas Boodts: begeleidingspraktijk

thomas.boodts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Stéphania Casneuf

 

Stéphania Casneuf: zang musical/muziektheater

 

stéphania.casneuf@academie.londerzeel.be

 

 

foto Daniel Dekens

 

Daniel Dekens: gitaar - groepsmusiceren - groepsmusiceren vocaal musical/muziektheater
 

daniel.dekens@academie.londerzeel.be

 

 

foto Ansje De Groef 
Ansje De Groef: dwarsfluitinitiatie - dwarsfluit - groepsmusiceren

 

ansje.degroef@academie.londerzeel.be

 

 

foto Kris De Witte 
Kris De Witte: piano - pianobegeleider

 

kris.dewitte@academie.londerzeel.be

 

 

foto Joost D'hont
 
Joost D'hont: orgel - begeleidingspraktijk orgel en/of piano

 

 joost.dhont@academie.londerzeel.be

 

 

Aleksandar Dimitrijevic 
Aleksandar Dimitrijevic: zang - zanginitiatie - groepsmusiceren vocaal

 

aleksandar.dimitrijevic@academie.londerzeel.be

 

 

foto Bieke Galleyn 
Bieke Galleyn: piano-initiatie - groepsmusiceren

 

bieke.galleyn@academie.londerzeel.be

 

  

foto Patrizia Hardt
 
Patrizia Hardt: muziekatelier

 

patrizia.hardt@academie.londerzeel.be

 

 

foto Fleur Hendriks
 
Fleur Hendriks: dramastudio - woordstudio - verteltheater/stemregie - speltheater - theater
- tekst schrijven en vertolken (kleinkunst)

fleur.hendriks@academie.londerzeel.be

 

 

foto Annelies Heyvaert
 
Annelies Heyvaert: domeinoverschrijdende muziek- en woordinitiatie (praten & kwaken)

 

annelies.heyvaert@academie.londerzeel.be

 

 

foto Peter Himpe
 
Peter Himpe: klarinetinitatie - klarinet - groepsmusiceren - muzieklabo volwassenen
muziektheorie - muziekgeschiedenis - compositie 

peter.himpe@academie.londerzeel.be

 

 

foto Leen Indigne

 
Leen Indigne: dwarsfluit

 

leen.indigne@academie.londerzeel.be 

 

 

foto Sofie Lagrou
 
Sofie Lagrou: muziekatelier

 

sofie.lagrou@academie.londerzeel.be

 

 

foto Ilse Lamberts
 
Ilse Lamberts: vioolinitiatie - viool - groepsmusiceren

 

ilse.lambertsvanassche@academie.londerzeel.be

 

 

foto Pieter Lenaerts

 
Pieter Lenaerts: contrabas

 

pieter.lenaerts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tom Maes
 
Tom Maes: slagwerkinitiatie - slagwerk - groepsmusiceren

 

tom.maes@academie.londerzeel.be

 

 

foto Luk Moens
 
Luk Moens: dansinitiatie - danslab jazzdans 

 

luk.moens@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tom Ouderits
 
Tom Ouderits: slagwerkinitiatie - slagwerk 

 

tom.ouderits@academie.londerzeel.be

 

 

foto Kristine Perpête
 
Kristine Perpête: dansinitiatie - danslab - danslab klassieke dans - danslab hedendaagse dans - atelier
musical/muziektheater

kristine.perpete@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tessy Plettinck
 
Tessy Plettinck: woordatelier - dramastudio - woordstudio

 

tessy.plettinck@academie.londerzeel.be

 

 

foto Marleen Quix
 
Marleen Quix: piano

 

marleen.quix@academie.londerzeel.be

 

 

foto Karlien Robbe
 
Karlien Robbe: piano - groepsmusiceren - pianobegeleider 

 

karlien.robbe@academie.londerzeel.be

 

 

foto Sarissa Rombouts
 
Sarissa Rombouts: saxofooninitiatie - saxofoon - groepsmusiceren

 

sarissa.rombouts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Elisabeth Schollaert
 
Elisabeth Schollaert: hobo- en blokfluitinitiatie - hobo - blokfluit - groepsmusiceren

 

elisabeth.schollaert@academie.londerzeel.be

 

 

foto Sofie Servranckx
 
Sofie Servranckx: vioolinitiatie - viool - muzieklabo jongeren

 

sofie.servranckx@academie.londerzeel.be

 

 

foto Fenne Toorman 
Fenne Toorman: danslab - danslab klassieke dans - danslab hedendaagse dans

 

fenne.toorman@academie.londerzeel.be

 

Eve Van Avermaet

 
Eve Van Avermaet: woordatelier

eve.vanavermaet@academie.londerzeel.be

 

Cézanne Vande Voorde
 
Cézanne Van de Voorde: muziekatelier volwassenen

cezanne.vandevoorde@academie.londerzeel.be

 

foto Nathan Vanden Bulcke
 
Nathan Vanden Bulcke: piano-initiatie - piano - begeleidingspraktijk - pianobegeleider
 

nathan.vandenbulcke@academie.londerzeel.be

 

 

foto Brecht Vandenbogaerde

 
Brecht Vandenbogaerde: hoorn

 

brecht.vandenbogaerde@academie.londerzeel.be 

 

 

foto Rosa Vandervost
 
Rosa Vandervost: dramalab - woordstudio - verteltheater-stemregie - speltheater

 

rosa.vandervost@academie.londerzeel.be

 

 

foto Greetje Van Sanden 
Greetje Van Sanden: gitaar - groepsmusiceren

 

greetje.vansanden@academie.londerzeel.be

 

 

foto Erna Verbist 
Erna Verbist: piano

 

erna.verbist@academie.londerzeel.be

 

 

foto Lieve Vercauteren 
Lieve Vercauteren: dramalab - dramastudio - woordstudio - verteltheater-stemregie - speltheater

 

lieve.vercauteren@academie.londerzeel.be

 

 

foto Dries Verheyen

 
Dries Verheyen: gitaar 

 

dries.verheyen@academie.londerzeel.be

 

 

foto Jonas Violet 
Jonas Violet: koperinitiatie - koper - groepsmusiceren

 

 jonas.violet@academie.londerzeel.be