Deel deze pagina

Onderwijzend personeel

  " Ervaringsdeskundigen gidsen je met passie"

De Academie beschikt over een gepassioneerd team van vakmensen. Alle leerkrachten hebben een hogere opleiding genoten in hun vakgebied en beschikken over een pedagogisch getuigschrift. Vaak zijn ze zelf nog actief als podiumartiest. Vanuit hun vakkennis en ervaring start hun artistiek-pedagogisch leerproces waarbij het overbrengen van hun passie en het aanleren van techniek en basisvaardigheden voorop staan.

 

 Mariam Avetyan

Mariam Avetyan: piano

 

mariam.avetyan@academie.londerzeel.be

 

  

foto Jan Bontinck 
Jan Bontinck: cello-initiatie - cello - groepsmusiceren 

 

jan.bontinck@academie.londerzeel.be

 

 

 

foto Stéphania Casneuf

 

Stéphania Casneuf: zang musical/muziektheater - atelier musical/muziektheater

 

stéphania.casneuf@academie.londerzeel.be

 

 

foto Daniel Dekens

 

Daniel Dekens: gitaar - improvisatie & creatie - groepsmusiceren vocaal musical/muziektheater

 

daniel.dekens@academie.londerzeel.be

 

 

 
Nikki De Raes: koperinitiatie - koper

nikki.deraes@academie.londerzeel.be

 

 

foto Kris De Witte
 
Kris De Witte: piano - pianobegeleider

 

kris.dewitte@academie.londerzeel.be

 

 

Aleksandar Dimitrijevic 
Aleksandar Dimitrijevic: zang - zanginitiatie - groepsmusiceren vocaal

 

aleksandar.dimitrijevic@academie.londerzeel.be

 

  

foto Bieke Galleyn 
Bieke Galleyn: piano - piano-initiatie - groepsmusiceren

 

bieke.galleyn@academie.londerzeel.be

 

 

 Nele Goossens
Nele Goossens: dramastudio - woordstudio - theater - tekst schrijven en -vertolken (kleinkunst)

 

nele.goossens@academie.londerzeel.be

 

 

Nicolas Grisay: klarinet

nicolas.grisay@academie.londerzeel.be

 

 

foto Patrizia Hardt
 
Patrizia Hardt: muziekatelier jongeren en volwassenen

 

patrizia.hardt@academie.londerzeel.be

 

 

 

Fleur Hendriks: dramastudio - woordstudio - theater - theater maken

 

fleur.hendriks@academie.londerzeel.be

 

 

foto Annelies Heyvaert
 
Annelies Heyvaert: domeinoverschrijdende muziek- en woordinitiatie (praten & kwaken) - dwarsfluit - dwarsfluitinitiatie - groepsmusiceren

 

annelies.heyvaert@academie.londerzeel.be

 

 

foto Leen Indigne

 
Leen Indigne: dwarsfluit - groepsmusiceren

 

leen.indigne@academie.londerzeel.be 

 

 

foto Sofie Lagrou
 
Sofie Lagrou: muziekatelier jongeren en volwassenen - muzieklabo algemeen jongeren en volwassenen

 

sofie.lagrou@academie.londerzeel.be

 

 

foto Ilse Lamberts
 
Ilse Lamberts: vioolinitiatie - viool - groepsmusiceren

 

ilse.lambertsvanassche@academie.londerzeel.be

 

 

foto Pieter Lenaerts

 
Pieter Lenaerts: contrabasinitiatie - contrabas - compositie - improvisatie & creatie

 

pieter.lenaerts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tom Maes
 
Tom Maes: slagwerkinitiatie - slagwerk - groepsmusiceren

 

tom.maes@academie.londerzeel.be

 

 

foto Luk Moens
 
Luk Moens: dansinitiatie - danslab jazzdans 

 

luk.moens@academie.londerzeel.be

 

 

foto Kristine Perpête
 
Kristine Perpête: dansinitiatie - danslab - danslab klassieke dans - danslab hedendaagse dans - project dans

 

kristine.perpete@academie.londerzeel.be

 

 

foto Tessy Plettinck
 
Tessy Plettinck: woordatelier - dramalab - dramastudio - woordstudio - verteltheater/ stemregie - theater - spreken & vertellen

 

tessy.plettinck@academie.londerzeel.be

 

 

foto Marleen Quix
 
Marleen Quix: piano

 

marleen.quix@academie.londerzeel.be

 

 
 
foto Sarissa Rombouts
 
Sarissa Rombouts: saxofooninitiatie - saxofoon - groepsmusiceren

 

sarissa.rombouts@academie.londerzeel.be

 

 

foto Elisabeth Schollaert
 
Elisabeth Schollaert: hobo- en blokfluitinitiatie - hobo - blokfluit - groepsmusiceren

 

elisabeth.schollaert@academie.londerzeel.be

 

 

foto Anne Somers

 
 
Anne Somers: dramastudio - woordstudio - dramalab - theater

anne.somers@academie.londerzeel.be

 

 

foto Fenne Toorman 
Fenne Toorman: danslab - danslab klassieke dans - danslab hedendaagse dans

 

fenne.toorman@academie.londerzeel.be

 

Cézanne Vande Voorde
 
Cézanne Van de Voorde: muziekatelier volwassenen - muzieklabo algemeen jongeren - gitaar - groepsmusiceren

cezanne.vandevoorde@academie.londerzeel.be

 

foto Nathan Vanden Bulcke
 
Nathan Vanden Bulcke: piano - improvisatie & creatie - pianobegeleider
 

nathan.vandenbulcke@academie.londerzeel.be

 

 

foto Brecht Vandenbogaerde

 
Brecht Vandenbogaerde: hoorn - muziekgeschiedenis - muzieklabo schrijven

 

brecht.vandenbogaerde@academie.londerzeel.be 

 

 

foto Greetje Van Sanden 
Greetje Van Sanden: gitaar - groepsmusiceren

 

greetje.vansanden@academie.londerzeel.be

 

 

foto Erna Verbist 
Erna Verbist: piano

 

erna.verbist@academie.londerzeel.be

 

 

Paulien Vereecken

 

 Paulien Vereecken: muzieklabo algemeen jongeren - muziekatelier jongeren

 

paulien.vereecken@academie.londerzeel.be

 

 

foto Jonas Violet 
Jonas Violet: koperinitiatie - koper - groepsmusiceren

 

 jonas.violet@academie.londerzeel.be